Kreditai nuo 18 metų

Kreditai nuo 18 metų. Kaip teigia Greitasis-kreditas.lt kreditų puslapis, vartojimo kreditus internetu gali gauti ne visi ir labiausiai dėl to skundžiasi itin jauni žmonės. Kreditai nuo 18 metų asmenims retai išduodami dėl paprastos priežasties – tokie jaunuoliai nėra savarankiški, jie negauna tvarių pajamų.

Kreditai nuo 18 metų

Kreditai nuo 18 metų

Įprastai tokio amžiaus jaunuoliai dar tik baiginėja vidurinę mokyklą, todėl logiška, kad retas iš jų turi nuolatinį pajamų šaltinį. Kredito teikėjai neskirsto klientų pagal amžių – visiems taikomas reikalavimas, kad asmuo gautų tvarias pajamas. Žinoma, yra tokių bendrovių, kurios iš anksto pabrėžia, kad nuo 18 metų asmenys kreditų negaus, bet yra ir tokių įmonių, kurios siūlo paskolas ir tokiems jauniems žmonėms. Kaip jau minėjome, tvarių pajamų reikalavimas yra svarbiausias akcentas, nes tai yra ne kreditorių sugalvotas reikalavimas – toks reikalavimas taikomas įstatymuose.

Naudinga pasidomėti:

Įstatymai numato visus kredito išdavimo reikalavimus, tik yra tokių bendrovių, kurios tuos reikalavimus papildo savomis vidinėmis taisyklėmis. Griežtėjančios sąlygos yra įprastas reiškinys, nes jos griežtėja su kiekvienomis vartojimo kredito įstatymo priimtomis pataisomis. Verta pabrėžti, kad kai kurie kreditoriai savo vidinėse taisyklėse yra nustatę ir amžiaus reikalavimą, nors to įstatymai nenumato. Vartojimo kredito įstatyme nurodoma tik tai, kad paskolas galima išduoti tik pilnamečiams, o štai kai kurios bendrovės jau iš anksto įspėja savo klientus, kad kreditus jos išduoda tarkime – nuo 19 ar 22 metų. Tai yra kiekvieno kreditoriaus pasirinkimas.

Kreditai nuo 18 metų internetu

Kas liečia vartojimo paskolų ėmimą internetu, tai kiekviena klientas turėtų bent jau kartą perskaityti kokie reikalavimai taikomi. Tai reiškia, kad jums būtina pasidomėti į kokias sąlygas turi atsižvelgti kreditoriai prieš jums suteikiant paskolą. Tai padės išvengti laiko gaišimo.

Trumpai tariant, joks asmuo negali gauti vartojimo kredito internetu tarp 22 ir 7 valandos. Neseniai atsirado reikalavimas, kad kredito teikėjai negalėtų teikti paskolų nakties metu. Be kita ko, toks reikalavimas netaikomas kredito paraiškos priėmimui – jos gali būti pateikiamos tokiu laikotarpiu, jos gali būti ir nagrinėjamos, tačiau paskolos suma negali būti pervedama nakties metu.

Yra dar daug kitų reikalavimų, kuriuos ypač turėtų paskaityti jaunuoliai.

Bedarbiams nebėra taip paprasta skolintis

Skolintis yra paprasta tiems, kurie gauna stabilias pajamas bei neturi jokių nusižengimų vykdant senesnius įsipareigojimus. Klaidinga teigti, kad kreditai internetu suteikiami visiems asmenims. Tikrai taip nėra. Norintys pasiskolinti, turi patys kruopščiau pasidomėti mokumo vertinimo nuostatais. Jie ir nulemia kreditoriaus atsakymą dėl paskolos suteikimo.

Paskolos internetu mažiausiomis palūkanomis įprastai suteikiamos neilgam laikotarpiui. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais, palūkanos netaikomos visai, bet skolą reikia grąžinti per mėnesį ar kiek ilgesnį terminą. Aišku, jeigu palūkanos taikomos, tuomet skolintis galima ir kelerių metų laikotarpiui. Viskas priklausys nuo paskolų bendrovės ar kitos finansų įstaigos.

Dabar paskolos mažiausiomis palūkanomis suteikiamos tiek populiariausiose paskolų bendrovėse, tiek ir sutelktinio finansavimo platformose. Tiesa, pastarosiose vietose skolinimosi procedūra yra kiek kitokia. Kiekviena sutelktinio finansavimo platformą turi nustačiusi vis kitokią kreditingumo vertinimo bei paskolų išdavimo metodiką. Tad, nemaža tikimybė, kad tokiose vietose paskolos būtų suteikiamos kiek lėčiau.

Jeigu jus domina mažiausios palūkanos, tuomet reikėtų žinoti, kad skolintis reikia kuo ilgesniam laikotarpiui. Įprasta praktika – mažiausias palūkanas nustatyti ilgalaikiams kreditams. Tuo labiau – mėnesio įmokos irgi nebūna labai jau didelės.