Paskolos iš žmonių negauna ir gaunantys pajamas – būna

Paskolos iš žmonių negauna. Vartotojai, kurie domisi geriausiomis skolinimosi galimybėmis, dabar turėtų pasižiūrėti ar paskolos internetu iš žmonių jie negautų pigiau. Mat, Lietuvoje galima rasti jau nebe vieną sutelktinio finansavimo platformą, kurioje pinigus skolina paprasti fiziniai asmenys.

Paskolos iš žmonių negauna

Paskolos iš žmonių negauna

Norintiems gauti vartojimo paskolas internetu ar refinansavimo kreditus mažiausiomis palūkanomis, reikėtų atsižvelgti į tokių platformų pasiūlymus, nes dažniausiai jose nustatoma metinė palūkanų norma yra kelis kartus žemesnė nei kredito įstaigose. Tiesa, tokios mažos palūkanos dar nereiškia, kad tie žmonės norės jums skolinti pinigus – viskas priklauso nuo jūsų ekonominės padėties bei jūsų siūlomų skolos grąžinimo garantijų. Mat, paprasti žmonės dažniausiai skolina pinigus atsargiau vertindami klientų mokumo galimybes.

Naudinga pasidomėti:

Paskolos iš žmonių neverta tikėtis, jeigu besiskolinantis asmuo neturi pajamų

Kadangi paprasti fiziniai asmenys siekia apsaugoti savo pinigus, kuriuos investuoja į paskolas internete, jie atidžiau žvelgia į besiskolinančių asmenų mokumo galimybes. Jie peržiūri ne tik kreditingumo ataskaitą, kurią suformuoja platformos operatorius – jie žiūri ar besiskolinantis asmuo siūlo kažkokias papildomas garantijas. Jeigu jūs kiekvieną mėnesį nedirbate ir neturite jokių pajamų, tai greitojo kredito paraiškos tokiose platformose nereikėtų teikti – paskolos iš žmonių negausite, nes būsite priskirti prie tų asmenų grupių, kuriems skolinti pinigus draudžia įstatymai ir esama tvarka.

Pabrėžtina, kad greitos paskolos internetu iš žmonių negauna visi, kurie neturi pajamų. Tai liečia ir vos tik įsidarbinusius asmenis. Šie skolintojai irgi vertina pajamas pagal paskutinius keturis mėnesius, o kitose platformose gali būti reikalaujamas ir didesnio laikotarpio pajamų įrodymas.

Paskolos iš žmonių dažnai negaus ir tie, kurie anksčiau vengė grąžinti skolas laiku

Jeigu anksčiau jums teko susidurt su skolų išieškojimo problemomis, tai didelė tikimybė, kad paskolos iš žmonių negausite. Negausite jos ir greitojo kredito įstaigose. Neigiami įrašai, kredito istorijoje jums ilgam laikui sumažino galimybe skolintis ar pirkti kažką išsimokėtinai. Negrąžintos skolos visada pažymimos greito kredito istorijoje ir nesvarbu ar jas paskui grąžinote – apie tokį jūsų poelgį įrašai išlieka netgi dešimt metų. Tad, jeigu jums reikia paskolos internetu iš žmonių, tai būtinai įrodykite, jog esate atsakingi ir įsipareigojimus galintys vykdyti asmenys.

Greitas kreditas